پیشرفت اینترنت روش‌ های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. روش خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن ترغیب می ‏‌کند.
امروزه با وجود مشغله های زیاد زمان برای همه گرانبهاتر شده است، همه ما برای این اوقات برنامه ریزی های فشرده ‏‌تری داریم. دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می ‏‌کند. مشتریان این گونه کالاها قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می ‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می ‏‌کند و مایل است دقیق‏‌ تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی ‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌ های هوشمندانه ‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش ‏‌تری را می ‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه ‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌ ‏‏شود.

فروشگاه کالاسو نیز از سال 94 پا به این عرصه گذاشته است و همواره سعی کرده ایم بهترین کالاها را با نازلترین قیمت برای خریداران فراهم آوریم.
زمینه فعالیت خود را به مرور گسترده تر کرده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز قشر بیشتری از جامعه شویم و همواره سعی داریم کالاهای مدرن و بروز را برای شما در محیطی امن جمع آوری کنیم.